מידע ומפרטים
מתנה נהדרת לחגיגת חברויות נחמד במיוחד עבור חובב בעלי חיים! פסלון זיכרון הכלבים הזה הוא התנחומים המושלמים לאוהבי כלבים בתקופת האבל שלהם. צלמית מלאך לזכר כלבים זו מגולפת ביד מחומר שרף באיכות גבוהה, עם קווים חלקים, פרטים מעולים ועיצוב ייחודי ומטופחים ביד ליצירת מרקם ותחושה מיוחדים. ככל שהזמן ורגשות מעמיקים, כלבים אינם רק חברים לחיות מחמד אלא מתייחסים אליהם כאל משפחה, ופסלוני הזיכרון לכלבים אלה מייצגים גם אהבה, חיבה, נוחות ותקווה בין בני המשפחה. 【עיצוב ביתי】 בגודל 6. כאשר הם עצובים, מתן מתנה אכפתית ותומכת הוא ביטוי לטיפול ותמיכה בחברים ובני משפחה שאיבדו את בני זוגם הפרוותיים היקרים והייחודיים. מוכנים להצגה על שולחן העבודה, השולחן, המעטפת, ארון הספרים, המדף, שולחן האוכל, ליד המיטה, לתת לביתכם (לחדר) להיות מקום נופי יותר. זוהי מתנות מחממות לב מביאות נחמה לחברים ולמשפחתך שאיבדו את חיות המחמד שלהם. 【בעבודת יד מקצועית】 זה עשוי משרף איכותי, ואז מלוטש ביד ומלוטש על ידי המעצבים המקצועיים שלנו כדי ליצור מרקם מיוחד. כשאתה לא בטוח מה לומר כשחבר או אהוב איבד לאחרונה את חיית המחמד האהובה שלהם, הראה להם שהם במחשבותיך על ידי הגנתם המלאך היפה שלנו מחזיק בפסלון חיית מחמד אהוב. זו מתנה מושלמת לאמא/אבא של הכלב. נחמד במיוחד עבור חובב בעלי חיים! פסלון זיכרון הכלבים הזה הוא התנחומים המושלמים לאוהבי כלבים בתקופת האבל שלהם. ככל שהזמן ורגשות מעמיקים, כלבים אינם רק חברים לחיות מחמד אלא מתייחסים אליהם כאל משפחה, ופסלוני הזיכרון לכלבים אלה מייצגים גם אהבה, חיבה, נוחות ותקווה בין בני המשפחה. 【לנצח "חברים" ו"משפחה "】 כלבים הם החבר הכי טוב של האדם לנצח, המייצגים חברות, חברות, נאמנות ואפוטרופסות.【מתנת זיכרון לחיות מחמד】 כשאתה לא בטוח מה לומר כשחבר או אהוב איבד לאחרונה את חיית המחמד האהובה שלהם, הראה להם שהם במחשבותיך על ידי הענקתם המלאך היפה שלנו מחזיק בפסלון חיית מחמד אהוב. כשחברך או אהובך איבד לאחרונה את חיית המחמד האהובה שלהם ואתה רוצה לנחם אותם אך אינך יודע לבטא אותה, פסל "זווית הידידות" הנושאת "פסל PET מלאך" יכול לייצג את הנוחות שלך אליהם. הפסל הקטן הזה יכול למלא את התפקיד של המנחם החברים והמשפחה שלך. פסלים אלה מייצגים אהבה, חברות, משפחה ותקווה. 【בעבודת יד מקצועית】 זה עשוי משרף איכותי, ואז מלוטש ביד ומלוטש על ידי המעצבים המקצועיים שלנו כדי ליצור מרקם מיוחד. פסל המלאך הזה מיועד במיוחד לאוהבי חיות מחמד! מלאך עומד בשמלת שמנת עם זוג כנפיים יפות ועוצמתיות, אוחז בכלב חום חמוד באהבה. מזכרת אמיתית לכל החיים, היא תעשה מתנה לזכר כלב יפה. ניתן למקם אותו על שולחן העבודה, שולחן האוכל, המנטל, ארון הספרים, המדף, שולחן האוכל, שולחן המיטה בכל עת להוסיף נוף נוסף לביתכם. צלמיות חיות המחמד היפות של המלאך הוא גם קישוט ביתי סופר אידיאלי. כמטאפורה לידידות, כלבים מייצגים את האמון, האהבה, הנלוות, הנאמנות והנוחות של חבר טוב, וכיצד מערכת יחסים זו צומחת בערכה לאורך השנים.